Luistelu- ja kiekkokoulu jatkuu taas! Seuraavat tapahtumat päivitetty.

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Seuraavien tapahtumien aikataulut:Lauantai 15.1. Lohjan jäähalli klo 10:00-12:00. Luistelukoulu klo 10:00-11:00 ja kiekkokoulu klo 11:00-12:00.Sunnuntai 16.1. Nummelan Esbecon Areena klo 10:30-12:00. Luistelukoulu klo 10:30-11:15 ja kiekkokoulu klo 11:15-12:00.

Lue lisää »
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja jaoston otteluista
U14U14
30
Tam
klo 16:30
Matinkylä III
GrIFK Gold - White 1 White 1
U18U18 Mestis, alempi jatkosarja 2021-2022
30
Tam
klo 16:00
Lohjan jäähalli
- Viikingit
U14U14
30
Tam
klo 14:30
Lohja
Blue 1 Blue 1 - REDS Red
U15U15 AA jatkosarja lohko 1 Alempi
30
Tam
klo 14:25
Riihimäki JJ
Hyri Black - White White
U10U10
30
Tam
klo 13:40
Malmi
HIFK White / Red - White / White 2 White / White 2
U11U11 sarja
30
Tam
klo 12:00
Matinkylä 3
GrIFK - BLUE AAA BLUE AAA
U13HaKi Blue
29
Tam
klo 17:30
Nummela
- EVU
U18U18 Mestis, alempi jatkosarja 2021-2022
29
Tam
klo 15:00
Lohjan jäähalli
- K-Vantaa
U9Leijonaliiga
29
Tam
klo 13:45
Matinkylän 2
K-Espoo Blues III ja K-Espoo Blues IV - White 1 ja Haki U9 White 2 White 1 ja Haki U9 White 2
U15U15 AAA Jatkosarja Lohko 1
29
Tam
klo 13:35
Varissuo 2
TuTo - Blue Blue
U14U14
29
Tam
klo 13:30
Lohja
Blue 2 Blue 2 - Jokerit White
U9Leijonaliiga
29
Tam
klo 13:00
Arena 2, Hartwalll Arenan luola
Jokerit Red ja Jokerit Yellow - Blue 2 Blue 2
U10U10
29
Tam
klo 12:00
Lohja
Blue / Blue2 Blue / Blue2 - Grifk Gold / Black
U14U14
29
Tam
klo 11:30
Nummela
White 1 White 1 - HJK Black
U11U11 sarja
29
Tam
klo 10:30
Paloheinä 1
HJK - BLUE 2 AA BLUE 2 AA
U11U11 sarja
29
Tam
klo 9:45
Matinkylä 3
K-Espoo BLUES - WHITE A WHITE A
U14U14
23
Tam
klo 19:00
Kauniainen
GrIFK White - Blue 2 Blue 2
U15U15 AA jatkosarja lohko 1 Alempi
23
Tam
klo 16:30
Tikkurila
EVU - White White
U11U11 harjoitusottelut
23
Tam
klo 15:00
Nummela
BLUE AAA BLUE AAA - EVU
U11U11 sarja
23
Tam
klo 14:00
Nummela 2
WHITE A WHITE A - KJT
U14U14
23
Tam
klo 12:00
Nummela
Blue 1 Blue 1 - Jokerit Black
U15U15 AAA Jatkosarja Lohko 1
22
Tam
klo 17:55
Nummela 1
Blue Blue - K-Espoo II
U13HaKi Blue
22
Tam
klo 17:30
Lohjan jäähalli
- KJT Haukat
U14U14
22
Tam
klo 16:00
Lohja
Blue 2 Blue 2 - K-Espoo Blues III
U15U15 AA jatkosarja lohko 1 Alempi
22
Tam
klo 16:00
Matinkylä 1
K-Espoo Blues I - White White
U9Leijonaliiga
22
Tam
klo 14:45
Espoonlahti hh
K-Espoo EPS I ja K-Espoo EPS II - Blue 1 ja Haki U9 Blue 2 Blue 1 ja Haki U9 Blue 2
U18U18 Mestis, alempi jatkosarja 2021-2022
22
Tam
klo 13:30
Lohjan jäähalli
- Sapko
U12Blue 2
22
Tam
klo 12:00
Lohjan jäähalli
Blue 2 Blue 2 - Viikingit Red
U14U14
22
Tam
klo 11:30
Nummela
White 1 White 1 - GrIFK Blue
Tyttöjää
Kisakallio Klo 17:00

Tyttöjen harjoituksetTarkoitettu kaikille seuran tyttöpelaajille. 

1
Hel
MV JÄÄT
Kisakallio Klo 18:00

Maalivahtijäät Kisakalliossaklo 18:00-19:00 ikäluokat U9-U12 jääklo 19:00-20:00 ...

1
Hel
Poimintoja muilta sivustoilta
Harjun Kiekko Ry
«  Tammikuu   »
Kategoriat