»
Takaisin
»
Lisää uutisia

SUMMER HOCKEY CAMP Lohjan jäähallilla ja Harjun Urheilukeskuksessa 3-7.6.2019. Leiri sisältää: - Päivittäin kaksi jääharjoitusta - Monipuolisesti pallopelejä sekä taitoharjoituksia - Lajikokeiluja - Puuha Park vierailu - Leiriaikataulu päivittäin klo 9-16

Lue lisää »

SUMMER HOCKEY CAMP 2019

SUMMER HOCKEY CAMP Lohjan jäähallilla ja Harjun Urheilukeskuksessa 3-7.6.2019. Leiri sisältää: - Päivittäin kaksi jääharjoitusta - Monipuolisesti pallopelejä sekä taitoharjoituksia - Lajikokeiluja - Puuha Park vierailu - Leiriaikataulu päivittäin klo 9-1

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
E1/07Sarjaottelut
13
Maa
klo 18:30
Lohjan jäähalli
HaKi Black - EPS/Blu
E2/08E2
14
Maa
klo 18:00
Myyrmäki 2
K-Vantaa Itä Pun - HaKi White2
LadytNaisten harrastesarja CLASSIC
15
Maa
klo 19:15
Nummela1 / Esbecon
HaKi Ladyt - Flames 1
D2/06D2AA+ sarjapelit
16
Maa
klo 10:00
Nummela
HaKi Blue 2 - EVU / si
F2/10Leijona-liiga
16
Maa
klo 11:30
Laaksolahti 2
EKS - HaKi F2
E2/08E2
16
Maa
klo 12:00
Lohja
HaKi Blue1 - EVU Sininen
D1/05AAA jatkosarja, lohko1
16
Maa
klo 13:00
Nummela
HaKi Blue - KJT Blue
2-11
D1/05A alkusarja, lohko 1
16
Maa
klo 13:30
Lohja
HaKi White 2 - Icehearts
D2/06D2AAA sarjapelit
16
Maa
klo 13:45
Kerava 2
KJT BLU - HaKi Blue 1
C2C2 AA jatkosarja, lohko 1
16
Maa
klo 14:30
Pajulahti
Pelicans Ak - HaKi Blue
2-10
D2/06D2AA- sarjapelit
16
Maa
klo 15:00
Lohja
HaKi White 1 - Nikkarit White
EdustusII-Divisioona
16
Maa
klo 16:50
Lohjan jäähalli
HaKi - PePo
E1/07Sarjaottelut
16
Maa
klo 17:30
Nummelan jäähalli
HaKi White - Haukat Valkoinen
B-akatemiaB Aluedivisioona
16
Maa
klo 18:20
Nummela
HaKi B Akatemia - Hunters Blue
3-3
D2/06D2A sarjapelit
17
Maa
klo 10:30
Nummela
HaKi White 2 - KJT Red
B-akatemiaB2 Suomisarja
17
Maa
klo 11:25
Nummela
HaKi B2 - SoPa
3-10
F2/10Harkkapelit
17
Maa
klo 13:00
Lohjan jäähalli
HaKi F2 - Haukat
E2/08E2
17
Maa
klo 15:00
Malmi 2
RW Reds - HaKi White2
E1/07Sarjaottelut
17
Maa
klo 16:45
Konala 2
GrIFK Green - HaKi Blue
LadytNaisten harrastesarja CLASSIC
17
Maa
klo 17:00
Vääksy
Mailamimmit - HaKi Ladyt
E2/08E2
17
Maa
klo 17:00
Lohja
HaKi Blue2 - Jokerit White
E2/08E2
17
Maa
klo 18:00
Klaukkala
Kurra Valkoinen - HaKi White1
B-nuoretB-nuorten Suomi-sarja,Lohko 1
17
Maa
klo 18:20
Leppävaara D,Espoo
K-Espoo - HaKi
2-3
E1/07Sarjaottelut
17
Maa
klo 18:30
Lohjan jäähalli
HaKi Black - Kurra/V
D1/05AA jatkosarja, lohko 3
22
Maa
klo 18:00
Raasepori
Ice Team - HaKi White
EdustusII-Divisioona
22
Maa
klo 19:00
Lohjan jäähalli
HaKi - Salamat
E2/08E2
23
Maa
klo 10:00
Nummela
HaKi Blue1 - K-Vantaa Itä Valk
B-nuoretB-nuorten Suomi-sarja,Lohko 1
23
Maa
klo 11:55
Nummela
HaKi - K-Vantaa itä
E1/07Sarjaottelut
23
Maa
klo 12:00
Lohjan jäähalli
HaKi Blue - HC Tornaado
D1/05AAA jatkosarja, lohko1
23
Maa
klo 13:30
Laune 2
Pelikans Turkoosi 1 - HaKi Blue
E2/08E2
23
Maa
klo 13:30
Lohja
HaKi White1 - Wolf Keltainen
F1/09F1 harjoitusottelut
23
Maa
klo 13:30
Nummela 2
HaKi - Jää-Tiikerit
C2C2 A jatkosarja, lohko 1
23
Maa
klo 15:00
Lohja
HaKi White - KJT Haukat W
C2C2 AA jatkosarja, lohko 1
23
Maa
klo 16:30
Lohja
HaKi Blue - KJT Haukat Ak
E1/07Sarjaottelut
23
Maa
klo 19:15
Leppävaara C
EKS - HaKi White
D2/06D2AA- sarjapelit
24
Maa
klo 10:30
Salmisaari 1
K-Tiikerit Oranssi - HaKi White 1
E1/07Sarjaottelut
24
Maa
klo 12:00
Nummela 1
HaKi Blue - EVU/pu
D2/06D2AA+ sarjapelit
24
Maa
klo 12:30
Laune 2
Pelicans Turkoosi 2 - HaKi Blue 2
D2/06D2AAA sarjapelit
24
Maa
klo 13:45
Konala 2
BJR LV Blue 1 - HaKi Blue 1
E1/07Sarjaottelut
24
Maa
klo 14:30
Matinkylä 2
BJR White 2 - HaKi White
E1/07Sarjaottelut
24
Maa
klo 15:00
Järvenpää 2
Haukat Musta - HaKi Black
D2/06D2A sarjapelit
24
Maa
klo 15:25
Espoonlahti hh
EPS / Blu - HaKi White 2
D1/05AA jatkosarja, lohko 3
24
Maa
klo 15:30
Lohja
HaKi White - Jää-Ahmat/B
E2/08E2
24
Maa
klo 17:00
Lohja
HaKi Blue2 - KJT White
E2/08E2
24
Maa
klo 18:30
Lohja
HaKi White2 - Salamat
Pelijäät E2-C2
Nummela OP-halli klo 16:45

Martin Andler vetää pelijäät E2-C2 ikäluokille.

19
Maa
Maalivahtijäät
Kisakallio klo 17:30

Maalivahtijää.07 ja nuoremmat: Oheiset kello 17.00-17.30 ja jää 17.45-18.45.06 j...

19
Maa
Taitojäät G-F1
Nummela 1 klo 16:30

Aleksi Heinonen vetää taitojäät G-F1 ikäluokille 16.30-17.45.

20
Maa
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Harjun Kiekko Ry
«  Maaliskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Kategoriat